تلویزیون

ممنوع التصویری ستاره اسکندری شایعه است؟!

پس از انتشار ویدیویی که حدود یک ماه پیش در فضای مجازی منتشر شد و حواشی بسیاری را برای ستاره اسکندری به وجود آورد، حال شایعاتی مبنی بر ممنوع التصویری این بازیگر در تلویزیون به گوش می‌رسد. روزنامه شهروند امروز در گزارش کوتاهی با عنوان «حذف سریال‌های ستاره دار»، در این باره نوشته: سریال «گیله‌وا» یک‌بار دیگر از کنداکتور برنامه‌های صداوسیما خط خورد و حالا به دنبال آن دوباره شایعه ممنوع‌التصویری ستاره اسکندری بر سر زبان‌ها افتاد. روابط عمومی سریال، هم اعلام کرده بود که این مینی‌سریال از شنبه ۱۸ خردادماه نزدیک ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود اما این اتفاق نیفتاد و سریال «گاندو» روی آنتن رفت. بعد از آن هم به نظر می‌رسید این مینی‌سریال که یکی از تولیدات سازمان هنری رسانه‌ای اوج است، بعد از پخش سریال «گاندو» پخش شود.

حالا چند روزی است که سریال «گاندو» هم با تمام حاشیه‌هایش به پایان رسیده است و هنوز هم خبری از سریال «گیله‌وا» نیست و سریال «آچمز» به جای «گاندو» از شبکه سوم سیما پخش می‌شود. شبکه سه و روابط عمومی آن هم هیچ توضیحی درباره آن ندادند. اگرچه تا‌به‌حال چندین‌بار پخش این سریال به تعویق افتاده است اما خیلی‌ها، عدم پخش آن را به ماجرای ستاره اسکندری ربط داده‌اند؛ ماجرایی که اواخر خردادماه بعد از انتشار یک فیلم بدون حجاب در خارج از ایران شروع شده بود. البته امیر بنان، تهیه‌کننده این سریال در توضیحی که به ایلنا داده است، پاسخ دقیقی در این‌باره ندارد: «نمی‌دانم دلیل پخش‌نشدن این سریال چه چیزی است. این‌طور که پیداست، با توجه به این‌که مینی‌سریال «گیله‌وا» درباره جنگ منجیل است و به نوعی تطابق زمانی آن از بین رفته بود، این‌طور تصمیم گرفته شده که در موقعیت مناسب‌تری پخش شود.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا پخش‌نشدن سریال به حواشی ستاره اسکندری در مدت اخیر مرتبط است، می‌گوید: «بعد از پخش‌نشدن سریال، دلیل آن را پیگیری کردیم ولی مسأله‌ای را به‌عنوان عامل اصلی به ما اعلام نکرده‌اند.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید