تلویزیون

معرفی سریال های ماه رمضان ۹۸: «برادرجان» ‏

«برادر جان» به کارگردانی محمدرضا آهنج شاید تنها سریال رمضانی امسال باشد که حال و هوایش متناسب با فضای این ایام تدارک دیده شده است. سعید نعمت الله نویسنده این سریال، که چند سالی است برای ایام رمضان فیلمنامه می نویسد و پا به پای کارگردان ها در بخش های مهم سریالهایشان حضور موثر دارد، این بار هم به سراغ یک ملودرام خانوادگی متفاوت رفته است. محوریت اصلی سریال جدید درباره حق الناس است و به نظر می رسد با داستانی پیچیده و رمزآلود طرف باشیم.

‌‎نقش اصلی فیلمنامه نعمت الله را این بار علی نصیریان بازی می کند؛ این مسئله نه تنها می تواند به قوت و اعتبار سریال بیفزاید بلکه تماشاگران زیادی را که اهل تماشای سریال و برنامه های تلویزیونی نیستند، پای این مجموعه بنشاند. کمتر مخاطبی است که از تماشای بازی های علی نصیریان لذت نبرد و نفس به نفس با نقش ها و اکت هایش همذات پنداری نکند.

‌‎به جز نصیریان، حسن پورشیرازی، حسام منظور، آفرین عبیسی، سعید چنگیزیان، کامران تفتی، سجاد افشاریان، ندا جبرئیلی، نسیم ادبی، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، آرش فلاحت پیشه، محبوبه صادقی، جلیل فرجاد و لعیا زنگنه که ظاهرا نقش کاملا متفاوتی نسبت به دیگر نقش هایش در این سریال دارد، بازی می کنند.

‌‎«برادر جان» که ابتدا قرار بود از شبکه یک سیما به روی آنتن برود، به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی ساخته شده و قرار است در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در ایام رمضان از شبکه سه سیما پخش شود.

این مجموعه هرشب ساعت ۲۰:۳۵ به روی آنتن می رود و  تکرار آن ساعت ۱:۳۰ بامداد، ۰۹:۴۵ صبح و ۱۴:۳۰ بعدازظهر خواهد بود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید