تلویزیون
سید امیر سید زاده بازیگر سریال «پایتخت ۶»:

محسن تنابنده یک سرمایه است، ولی در حقش کم لطفی شد/ به جای نقد منصفانه و حمایت از «پایتخت»، آن را تخریب کردیم

سید امیر سید زاده تهیه کننده سینما و بازیگر نقش حاجی مالکی «پایتخت ۶» معتقد است انتقاداتی که به این سریال وارد شد، غیرمنصفانه و دور از اخلاق حرفه‌ای و هنر بود.

سیدزاده از اتفاقاتی که پس از پخش این مجموعه رخ داد، به خبر آنلاین گفت: هر کاری می‌تواند ایراد داشته باشد و بیان این ایرادها می‌تواند در قالب نقد آن سریال به سازندگان مجموعه منتقل شود تا در جهت اصلاحش بربیایند. وقتی انتقادها حالت تخریب پیدا می‌کند شما متوجه می‌شوید پشت این تخریب‌ها یک اهدافی نهفته است. به طور کلی من پیش‌بینی می‌کنم گذشت زمان و تولید محصولات آینده صداوسیما ثابت خواهد کرد که با وجود همه این هجمه‌ها و ایراداتی که به ناحق به سریال وارد شد یکی از بهترین و موفق‌ترین سریال‌های صداوسیما بوده که می‌شود به آن لقب ملی هم داد؛ به این دلیل که ۸۵ درصد مردم آن را دیدند و ما به جای حمایت و نقد منصفانه موضوعاتی که در این سریال به آن پرداخته شده بود راه تخریب را پیش گرفتیم.

او در ادامه تصریح کرد: مغز متفکر «پایتخت» از ابتدا تا همین فصل ششم محسن تنابنده بوده و نیت محسن تنابنده خدمت است. تنابنده یک سرمایه است و نباید با او این برخوردها می‌شد. او وظیفه خود را به خوبی انجام داد و کسانی که حملات و هجمه‌ها را متوجه ایشان می‌دانند کم‌لطفی می‌کنند. او هدف را در نظر می‌گیرد و ما امیدواریم «پایتخت۷» را با قدرت و صلابت و با اقبال عمومی بیشتر بسازد و نشان بدهد همچنان محکم و استوار در این مسیر ادامه راه می‌دهد.

سید زاده درباره اینکه همکاری‌اش با «پایتخت ۶» در قسمت‌های باقی مانده پایانی ادامه دارد یا نه، توضیح داد: هنوز به من اطلاع ندادند که چه اتفاقی می‌افتد. آیا بعد از این اصطکاک و تنشی که میان نقی معمولی و حاجی مالکی رخ داده است، این کاراکتر برمی‌گردد و با هم آشتی می‌کنند یا در همان قسمت ۱۳ که در سریال ملاحظه کردید که منجر به اخراج نقی معمولی شد، این نقش تمام شده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید