تلویزیون
تمجید احسان علیخانی از سریال «پایتخت ۶»

محسن تنابنده یکی از مهمترین چهره‌های یک دهه اخیر تلویزیون است

احسان علیخانی با انتشار یادداشتی از محسن تنابنده و سیروس مقدم به خاطر خلق سریال «پایتخت» تمجید کرد.

سریال «پایتخت ۶» به همراه برنامه‌های «عصر جدید» و «دورهمی» رکوردداران جذب مخاطب در نوروز ۹۹ هستند. در این میان احسان علیخانی مجری «عصر جدید» در یادداشتی «پایتخت» را سریالی موفق توصیف کرده و از محسن تنابنده و سیروس مقدم به خاطر خلق آن تمجید کرده است. او در اینستاگرام خود بخشی از موفقیت «پایتخت» را برشمرده و از دلایل محبوبیت آن گفته است.

به عقیده علیخانی این سریال موفق است چون همه می توانند با آن همذات پنداری کنند:« خدا قوت به تمام گروه سریال پایتخت برای ترسیم آدمهایی به شدت زنده و قابل درک، که واژه هایشان برای ما دلنشین و قابل باور است؛ اگر گلایه می‌کنند،بد و بیراه می‌گویند و یا حماقت می کنند. من عاشق این مردمان معمولی ام که در همه این سال ها از آنان بسیار آموخته ام.»

احسان علیخانی در ادامه یادداشت اینستاگرامی اش تنبانده و مقدم را از چهره های موفق تلویزیون دانسته و درباره شان این طور نوشته است:«محسن تنابنده یکی از مهمترین چهره های یک دهه اخیر تلویزیون است با نبوغ فوق العاده اش در شناخت و درک زندگی مردمان عادی و معمولی. سیروس مقدم عزیز که بیست سال است او را می‌شناسم و دوستش دارم با کلی سریال جذاب .»

او در پایان یاد خشایار الوند یکی از نویسندگان فصول گذشته «پایتخت» را گرامی داشته و از آریا عظیمی نژاد داور «عصر جدید» به نیکی یاد کرده است: «روحش شاد خشایار الوند نازنین، رفیق آدم حسابی ام … آریا عظیمی نژاد که عزیز دل است.»

سریال «پایتخت ۶» به کارگردانی سیروس مقدم و طراحی محسن تنابنده هر شب ساعت ۲۲ از شبکه یک پخش می شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید