تلویزیون
پرویز پرستویی:

فراستی رکیک ترین حرف ها را زده، چرا او را به تلویزیون راه می دهند؟!

ند سال گذشته انتقادات تندی از مسعود فراستی و بهروز افخمی به دلیل مواضعشان در برنامه «هفت» کرده بود، پس از گذشت چند روز از اتفاقاتی که در برنامه «من و شما» رخ داد، در اینستاگرام خود نوشت که همانگونه که کار مجری آن برنامه بد بوده، اظهارات رکیک این منتقد هم رکیک بوده و نباید او را به تلویزیون راه داد

.
پرویز پرستویی که در چند سال گذشته انتقادات تندی از مسعود فراستی و بهروز افخمی به دلیل مواضعشان در برنامه «هفت» کرده بود، پس از گذشت چند روز از اتفاقاتی که در برنامه «من و شما» رخ داد، در اینستاگرام خود نوشت:
«این روزها یه خبر داغ تو دنیای مجازی داره برای خودش جولان میده.
اونم اینکه در یک برنامه زنده تلویزیونی، مجری برنامه به منتقد پیشکسوت و مهم و باسواد سینما توهین کرده و منتقد محترم هم برنامه زنده رو ترک کرده رفته.
.
صداو سیما هم به احترام آن منتقد مطرح و سرشناس و باسواد و محترم، مجری برنامه آرش ظلی پور را تا اطلاع ثانوی از کار برکنار کرده . چه خوب که صدا و سیما به ما ملت ایران داره یاد میده که باید حرمت شکنی نکنیم و بخصوص حرمت چنین شخص بزرگوار منتقد را نگهداریم .
.
چه رفتار خوبی
چه حرکت درستی
چه خوب که راه و رسم میزبانی رو به ما یاد میده. واقعا این حرکت صدا و سیما قابل ستایشه!
حالا من میخوام صدا و سیمای محترم رو ارجاع بدم به کل برنامه های هفت سینمایی شبکه سوم سیما ،که استاد بزرگ
فرهیخته گرامی
منتقد یکه تاز سینما
.
جناب آقای مسعود فراستی حضور داشتند ومیزبان ثابت بودند وببینند که این بزرگوارچقدر به همه فیلمساز ها و بازیگران ایران و جهان منهای هیچکاک توهین کرده و رکیک ترین حرف ها رازده
اونوقت سوال من ازصداو سیما این است: «چرا چنین آدمی رابه تلویزیون راه میدید؟»
اگه رفتار اون مجری بد بوده رفتارهای ایشان هم کم بد نبوده
خلاصه بد بده دیگه ! امیدوارم قضاوت ها و تصمیم گیری هایتان عادلانه باشد.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید