تلویزیون
گزارشی درباره تاثيری كه كرونا بر سريالهای‌ نوروز و رمضان گذاشت

سریال هایی با پایان باز و معلق!

کرونا همه معــادلات را به هم ریخت. ســریالها و برنامه های تلویزیونی هم مستثنا نیستند. پیش از سال تا جایی که امکان داشت تولید آثار نوروزی و رمضانی ادامه یافت اما از یک جا به بعــد گریزی جز تعطیلی نبود. در ادامه گزارش هفت صبح را درباره سریال هایی که از این قضیه آسیب دیده اند و سرنوشت شان معلوم نیست می خوانید:

«نون.خ ۲» با ده قسمت کسری
سریال سعید آقاخانی قرار بود در ۲۵ قسمت و برای ماه مبارک رمضان تولید شود.کار داشت پیش می‌رفت که کرونا گسترش پیدا کرد.اما به یک باره به گروه اعلام می‌شود کار متوقف است.حتی نویسنده همچنان مشغول نگارش قسمت‌های بعد بوده که به او اعلام می‌شود، سریال متوقف مانده است. حالا «نون.خ ۲» جمعه این هفته به پایان می‌رسد یعنی درست در قسمت پانزدهم. سریال طبعاً ابتر است اما آیا پایان آن توی ذوق می‌زند یا نه معلوم نیست؟

بلاتکلیفی فصل دوم «زیرخاکی»
دی ماه ۹۷ تصویربرداری «زیرخاکی» به طور کامل به پایان رسیده است. سامان تصمیم داشت با فاصله‌ای کوتاه فصل دوم سریالش را کلید بزند که هنوز زمان قطعی آن مشخص نیست. باتوجه به شروع به کار سریال‌ها، حالا فرصت برای سری دوم «زیر خاکی» فراهم شده. این را هم بدانید که در شب‌های قدر سریال «زیر خاکی» به دلیل فضای مفرح آن پخش نمی‌شود.

ادامه پایتخت ۶ عید فطر می‌آید؟
سریال «پایتخت ۶» به دلیل شیوع کرونا تعطیل شد. این اتفاق در حالی رخ داد که چهار قسمت از سریال باقی مانده بود. در آخرین قسمت پخش شده،‌ نوشته شد با شکست کرونا برمی‌گردیم. سیروس مقدم هم در گفت‌وگوهای مختلف از عدم اتمام سریال گفته است.در صورتیکه شرایط به همین شکل مساعد باشد و شیوع کرونا سیر صعودی نگیرد،‌ عوامل «پایتخت ۶» به‌زودی دور هم جمع می‌شوند. قرار است چهار قسمت باقی مانده ضبط و عید فطر از شبکه یک پخش شود.

پایان «دوپینگ» بدون بازیگران اصلی
هفته پیش سریال نوروزی شبکه سه یعنی «دوپینگ» به پایان رسید. آن هم در حالیکه به رغم تعطیلی پروژه ها ،عوامل این سریال تا ۱۲ فروردین مشغول به کار بودند.در قســمت پایانی خبری از برخی از بازیگران اصلی نبود و سریال بدون حضور هادی حجازی فر و شــبنم مقدمی به پایان رســید.بخش هایی از سریال جلوه های ویــژه بود و در غالب ســکانس ها بازیگران کمی حضور داشتند. قرار بود «دوپینگ» در ۳۰ قسمت ساخته شود و پخش آن تا نزدیکی ماه رمضان ادامه یابد. در نهایت اما قصه کوتاه شد و سریال روی ۲۴ قسمت به پایان رسید.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید