تلویزیون
توضیحات مدیر شبکه یک سیما درباره تعطیلی سریال‌های عیاری و تبریزی

در چند روز آینده مشکل بودجه «۸۷ متر» حل می‌شود/ بازنویسی فیلمنامه «الف ویژه» انجام شده و مسائل تولیدی سریال از شبکه یک به سیما فیلم انتقال یافته است

 

مجید زین‌العابدین مدیر شبکه یک سیما در یک نشست رسانه‌ای ضمن تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های این شبکه، درباره تعطیلی سریال‌های کیانوش عیاری و کمال تبریزی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجید زین العابدین درباره بودجه سریال «۸۷ متر» کیانوش عیاری که تولید آن به دلیل مسائل مالی متوقف شده است، بیان کرد: بودجه سریال‌ها در سیما فیلم برآورد می‌شود. در یک سال گذشته مشکلاتی داشتیم و کار عیاری مدتی متوقف شد که البته حدود ۷۰ درصد از آن تصویربرداری شده است و در چند روز آینده مشکل بودجه حل می‌شود. توقف و تعطیل شدن سریال برای ۲ طرف ضرر دارد و ما متاسف هستیم چنین خسارت‌هایی پیش می‌آید.

او همچنین درباره سریال «الف ویژه» که مدتی به کارگردانی کمال تبریزی وارد پروسه تصویربرداری و بعد متوقف شد، گفت: مسائل تولیدی این سریال از شبکه یک به سیما فیلم منتقل شده است. بازنویسی فیلمنامه انجام شده است و باقی مراحل باید از طریق سیما فیلم اطلاع رسانی شود.

مدیر شبکه یک سیما درباره تولیدات جدید این شبکه اظهار کرد: سریال‌های امسال و سال آینده در مرحله ساخت هستند. فصل جدید «پایتخت» قطعی است و امیدواریم برای نوروز ۹۹ به تولید برسد و اکنون دوستان در حال نگارش آن هستند. سریال «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی برای رمضان ۹۹ و همچنین سریال «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری برای تابستان ۹۹ را در دستور کار داریم.

او ادامه داد: همچنین سریال‌های «پس از آزادی»، «محکومین، «دردانه‌های خلیج فارس» و طنز «چند راه» با نام سابق «زیر همکف» نیز کارهای آماده ما هستند. با فریدون جیرانی برای ساخت سریال «پاییز تنهایی» توافق اولیه انجام شده است تا بعد از برآوردهای اولیه بتوانیم تولید آن را انجام دهیم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید