تلویزیون
سرانجام تکلیف سریال رمضانی شبکه یک مشخص شد

«خوشنام» به جمع سریال های ماه رمضان پیوست

در حالیکه فقط چهار روز به شروع ماه مبارک رمضان مانده، تکلیف سریال مناسبتی شبکه یک مشخص شد و سریال «خوشنام» به شکل رسمی وارد کنداکتور رمضان شد.

بعد از مشخص شدن تکلیف سریال‌های رمضانی شبکه های دو، سه و پنج ، سرانجام به شکل رسمی سریال رمضان شبکه یک هم مشخص شد و طبق اعلام تلویزیون قرار است سریال «خوشنام» به کارگردانی، علیرضا نجف زاده، در شب های ماه رمضان روی آنتن این شبکه برود.

مدت زمانی بعد از شروع تصویربرداری سریال «خوشنام» از این مجموعه کمدی به عنوان گزینه اصلی شبکه یک برای پخش در ماه رمضان نام برده می‌شد، اما این شبکه هیچگاه به شکل رسمی این موضوع را اعلام نکرد. بعد از تعیین تکلیف سریال‌های مناسبتی دیگر شبکه‌ها ، روز چهارشنبه دهم فروردین ماه و در حدفاصل چهار روز مانده به شروع ماه رمضان این ساخته نجف زاده به جمع سریال های رمضانی اضافه شد.

فیلمنامه اولیه سریال خوشنام به شکل مشترک توسط محسن کیایی و علی کوچکی به نگارش درآمده و بازنویسی نهایی آن زیر نظر فهیمه سلیمانی انجام شده است.  در این سریال ترکیبی از بازیگران سریال های کمدی سیما از جمله هومن حاجی‌عبداللهی، حمیدلولایی، عباس جمشیدی‌فر، امیر کربلایی‌زاده، شهره لرستانی، سحر ولد بیگی و… بازی دارند.

در ایام ماه مبارک رمضان قرار است سریال «از سرنوشت 4» از شبکه دو، «نجلا 2» از شبکه سه و «مسافران شهر» از شبکه پنج پخش شود.مجموعه «خوشنام» هم در ماه مبارک رمضان هرشب ساعت 22.15 روی آنتن شبکه یک می‌رود.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید