تلویزیون
پژمان جمشیدی:

خاطره خوشی از حضور در سریال‌های مناسبتی دارم / «زیرخاکی۳» عیدی مردم به من است

پژمان جمشیدی در اولین گفت‌وگویی که درباره فصل سوم «زیرخاکی» داشته، از ویژگی های این فصل و سختی کار در فضای جنگی حرف زده است.

به گزارش روابط عمومی «سریالیست»،  پژمان جمشیدی در گفت‌وگوی تلفنی با این برنامه درباره سریال «زیرخاکی ۳» گفت: «این را عیدی مردم به خودم می‌دانم که اجازه می‌دهند با حضور در سریال‌ها در خانه‌هایشان دیده شویم. حضور در سریال مناسبتی برای من اتفاق جذاب و شیرینی است که می توانم در عید نوروز در تلویزیون جلوی چشم‌های مردم باشم. از سریال‌های مناسبتی که در ماه مبارک رمضان و نوروز پخش شده است خاطرات خوبی دارم.»

جمشیدی در ادامه افزود: «در روزهای آخر فیلمبرداری فصل سوم سریال «زیرخاکی» هستیم و امیدوارم این بار هم مثل دو فصل قبلی مورد اقبال مخاطبان قرار بگیرد.سریال سختی است اما به خاطر اینکه عوامل خیلی خوبی داریم لحظاتش شیرین می گذرد. این فصل از سریال ۱۴ قسمتی است و فکر می کنم از ۲۹ اسفند پخش آن شروع شود و تا ۱۴ فروردین ادامه داشته باشد.»

این بازیگر درباره مقایسه فصل‌های مختلف این سریال توضیح داد: «فصل اول زیرخاکی کمی خانوادگی تر بود و بیشتر سه کاراکتر  فریبرز، پری و کاوه را می دیدیم. فصل دوم کمی اتفاقات جنگی اضافه شد. در فصل سوم اسارت را می بینیم. قصه از اسارت شروع می شود و اتفاقات جذاب و بدشانسی های فریبرز همچنان ادامه دارد و پایانش کمی شیرین تر می شود. هم تِم اسارت و هم تِم جنگ را داریم.»

جمشیدی یادآور شد: «نمی توانم پیش بینی کنم که سریال چقدر مورد اقبال قرار می گیرد. همه عوامل از بالاترین رده که تهیه کننده کار باشد تا بازیگران تلاش کردیم سریال مورد اقبال قرار بگیرد.»

او در پایان با اشاره به گرفتگی صدایش توضیح داد: «در سریال «زیرخاکی» در لوکیشن های جنگی بوده ام و ناخودآگاه از انفجارها درمی روم. کارهای جنگی خیلی سخت است. سکانس های کمی در قیاس با کارهای بزرگی که در سینما ساخته می شود، داریم، اما زمان پخش سریال خواهید دید که در «زیرخاکی۳» چه پروداکشن پرو پیمانی داریم. سکانس های سخت، هیجان انگیز و عجیب و غریبی در این سریال داریم. صدای گرفته من هم به داستان این کار برمی گردد. امیدوارم در پایان کار روسفید باشیم.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید