تلویزیون
انتقاد علی پروین از پوشش مسابقات جام ملت های آسیا

تیم ملی به صداوسیما باخت نه ژاپن!

علی پروین سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس با انتقاد از پوشش بازی های تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا از تلویزیون می گوید که تیم ملی به صداوسیما باخت نه ژاپن!

پروین درباره پوشش بازی های جام ملت های آسیا از تلویزیون گفت: «ما امروز فقط به صداوسیما باختیم. بازیکن در این شرایط چطور می‌تواند خودش را کنترل کند وقتی از چهارشنبه هفته قبل تا امروز در همه شبکه‌های تلویزیونی در خصوص این بازی صحبت می‌شد. مجری تلویزیون می‌گوید بازیکنان الان ما را می‌بینند و آنقدر این بازی را بزرگ کردند که بازیکنان نصف توان‌شان را هم نداشتند. هر شبکه‌ای که می‌دیدیم کارشناسان و مجریان زیادی در خصوص تیم ملی صحبت می‌کردند اما آیا زمان ما هم این همه بازی‌های تیم ملی پخش می‌شد؟»

او در ادامه انتقادات خود از تلویزیون گفت: «این بازی را آنقدر حساس کرده بودند که بازیکنان نصف توان‌شان را هم نگذاشتند. آنها حتی نمی‌توانستند از استرس زیاد راه بروند. هر روز ارتباط تلویزیونی با دبی، تهران و همه جای دنیا برقرار می‌شد و صدها کارشناس و گزارشگر در این باره حرف می‌زدند. من می‌دانم که بازیکنان تیم ملی در این مدت چقدر سختی کشیدند و با اخلاق کی‌روش کنار آمدند و می‌دانم که چه چیزهایی تحمل کردند.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید