تلویزیون
کیانوش عیاری:

تصویربرداری سریال «۸۷ متر» تا سه ماه دیگر ادامه دارد

تصویربرداری سریال طنز «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، کیانوش عیاری کارگردان این سریال با بیان اینکه هم اکنون گروه تولید با تلاش شبانه روزی و فشار زیاد مشغول کار می باشند، تاکید کرد: «سعی مان بر این است که تا سه ماه آینده فیلمبرداری این سریال را به اتمام برسانیم.»

کارگردان سریال «روزگار قریب» تصریح کرد: «روز تعطیل نداریم و تقریبا هر روز همه عوامل و بازیگران پشت و مقابل دوربین درحال تصویربرداری هستند امیدوارم با تمام سختی‌های این کار، مردم از خروجی سریال راضی باشند.»

کیانوش عیاری در پایان گفت: «هم اکنون در لوکیشن اصلی سریال یعنی خیابان نیلوفر تهران هستیم، جایی که داستان اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردّوّرانی بر سر مالکیت منزل، در آنجا رخ می دهد. در خلاصه داستان این سریال آمده است: علیرضا پوردّوّرانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می کنند. اما روز اسباب کشی متوجه می شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است. محسن به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردّوّرانی ها به خانه رسیده اند و وسایل شان را در خانه گذاشته اند اما با رسیدن خانواده پوردّوّرانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می شود.»

مجموعه تلویزیونی «۸۷  متر» به تهیه کنندگی و کارگردانی کیانوش عیاری کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در40 قسمت 45 دقیقهای تولید می‌شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید