تلویزیون
پس از ۷۰ روز توقف

تصویربرداری سریال «۸۷ متر» از سرگرفته شد

سریال «۸۷ متر» بعد از یک وقفه درتصویربرداری ناشی از کرونا، دوباره جلوی دوربین رفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» به تهیه کنندگی و کارگردانی کیانوش عیاری، پس از ۷۰ روز تعطیلی به دلیل شیوع بیماری کرونا، چند روزی است که دوباره تصویربرداری خود را آغاز کرده است.

به گفته عیاری، فیلمبرداری از یک هفته قبل شروع شده و البته کار تولید هم به خوبی در حال انجام است. او افزود: شیوع ویروس کرونا مانند همه مشاغل و فعالیت‌های اجتماعی، باعث شد تا دوربین‌های سریال «۸۷ متر» خاموش شوند ولی با رعایت شرایط بهداشتی، کار را مجددا آغاز کرده‌ایم و امیدوارم طبق برنامه جلو برویم.

این کارگردان تصریح کرد: به دلیل رعایت نکات بهداشتی، به تعدادی از همکاران مرخصی داده‌ایم تا مراحل ضبط با شرایط مناسب طی شود و هم اکنون در لوکیشن اصلی سریال یعنی در خیابان نیلوفر تهران در حال تصویربرداری است.

مجموعه تلویزیونی «۸۷  متر» به تهیه کنندگی و کارگردانی کیانوش عیاری کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در حال تولید است.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، زنده‌یاد حسین محب اهری، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، سونیا سنجری، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی و سعید پیردوست از بازیگران این سریال هستند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید