تلویزیون
پروژه‌ای که سرانجام اجرایی شد و قرار است ایام نوروز روی آنتن برود

«بگو و بخند» با عبدالله روا جایگزین «خندوانه» شد

محمد رضا خوشرو مدیر شبکه نسیم و دبیر ستاد نوروزی سیما  از تولید برنامه‌ای با عنوان « بگو بخند» با اجرای عبدالله روا برای پخش در ایام نوروز خبر داد، برنامه‌ای که با توجه به ساختار و محتوایش قرار است به نوعی جایگزین برنامه «خندوانه» باشد.

به گزارش فیلم‌نیوز، شبکه نسیم برای ایام نوروز 1402 برنامه‌ای با عنوان «بگو و بخند» را در دست تولید دارد. این برنامه که با اجرای عبدالله روا تولید می‌شود یک تلنت در حوزه استندآپ کمدی است. خوشرو درباره جزییات برنامه جدید شبکه نسیم گفته است :«بگو و بخند یک برنامه استعدادیابی به سبک «خنداننده شو» و «عصرجدید» است که استندآپ کمدی در حوزه طنز و شعر را شامل می‌شود. بخشی از این برنامه در ایام عید و بخش دیگری از آن در ایام عید فطر پخش خواهد شد. گروه‌های شرکت‌کننده از تمام کشور حضور دارند و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.»

طبق گفته مدیر شبکه نسیم ضبط این برنامه قرار است از صبح پنجشنبه 25 اسفندماه در تهران شروع شود. براساس اعلام خوشرو ، سه بازیگر حوزه کمدی به نام‌های بیژن بنفشه خواه، هومن برق نورد، نعیمه نظام دوست همراه با شهرام شکیبا گروه داوری این برنامه استعدادیابی را تشکیل می‌دهند.

نوروز 1395 شبکه سه برنامه‌ استعدادیابی «زمانی برای خنده» را در حوزه استندآپ کمدی با اجرای آن عبداله روا تولید کرد. این برنامه بعد از ساخت دوفصل مورد اقبال قرار نگرفت و تولید آن متوقف شد.

پس از پایان فصل نهم «خندوانه» صحبت‌هایی مبنی بر توقف و تولید برنامه‌ای جدید مطرح بود که حالا با تهیه و تولید برنامه «بگو و بخند» مشخص شد که پروژه مورد نظر مسولین سیما اجرایی شده است.

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید