تلویزیون

بازیگران «نون خ ۳» با ماسک جلوی دوربین رفتند

امروز در روستای سنجریان در اطراف تهران و لوکیشن اصلی سریال «نون خ» که منزل نورالدین خانزاده محسوب می شود، سکانس های میانی قسمت های۱۱ و ۱۳ فصل سوم این مجموعه طنز، فیلمبرداری شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، یکی از سکانس هایی که امروز ضبط شد سکانس خواستگاری و مراسم عروسی کاراکتر «سلمان» از «شیرین» دختر نورالدین خانزاده بود. امروز سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان سریال «نون خ» به همراه بازیگران اصلی و بومی که در فصل های ۱ و ۲ حضور داشتند ، مقابل دوربین رفتند.

تاکنون تصویربرداری ۱۰ قسمت از این سریال نوروزی به اتمام رسیده است. در حاشیه این بازدید سعید آقاخانی گفت: فصل سوم سریال «نون خ» ادامه داستان فصل دوم است و در این فصل ما علاوه بر نمایش زیبایی های استان کرمانشاه و استان کردستان، مهاباد و بخش های کردنشین استان آذربایجان را هم به تصویر کشاندیم.

 کارگردان «نون خ» ادامه داد: بازیگران این فصل همان بازیگران دو فصل گذشته هستند با این تفاوت که چند بازیگر به این مجموعه اضافه شده اند.

سعید آقاخانی اظهار داشت: در فصل سوم تمرکز ما بر روی تولید محصولات دارویی می باشد و این شغل رو معرفی و بارز کردیم. تمام تلاش ما این است که در نوروز سال ۱۴۰۰ مردم ساعت و لحظات خوشی را با این سریال سپری کنند و امیدوارم بتوانیم مردم را بیشتر بخندانیم در واقع روز مرگ ما زمانی است که بیننده به سریال ما نخندد و تلاش ما این است که مردم را شاد کنیم.

آقاخانی عنوان کرد: «نون خ ۳» اولین سریالی است که بازیگران با ماسک مقابل دوربین رفتند و از آنجا که یکی از شخصیت‌های این سریال براساس قصه به کرونا مبتلا شده است بنابراین ما علاوه بر اینکه به موضوع کرونا پرداختیم، تمام صحنه‌ها را با ماسک مقابل دوربین رفته ایم.

سعید آقاخانی در پایان گفت: تمام تلاش ما این است که سریال در فصول جدیدش جذابتر و مخاطب پسندتر باشد و بتواند مردم را در ایام نوروز بیشتر شاد و خوشحال کند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید