تلویزیون
پخش سریال نوروزی شبکه سه از شامگاه جمعه آغاز می‌شود

«آتش و باد» آخرین یادگار کریم اکبری مبارکه

سریال نوروزی «آتش و باد» به کارگردانی مجتبی راعی  که آخرین یادگار زنده یادکریم اکبری مبارکه است، از شامگاه جمعه 26 اسفندماه پخش خود را از شبکه سه آغاز می‌کند.

به گزارش فیلم‌نیوز، «آتش و باد» عنوان سریال ویژه نوروز و رمضان شبکه سه است که در ژانر تاریخی برای پخش در این ایام آماده پخش شده است. این سریال آخرین یادگار زنده یاد کریم اکبری مبارکه است که در آن نقش کاراکتری به نام «آسد ممد»  را ایفا کرده است. 

این بازیگر فقید که مخاطبان او را بیشتر با نقش آفرینی ابن ملجم مرادی در سریال «امام علی» به یاد می‌آورند، آبان ۹۹ در حالی که در «آتش و باد» بازی می‌کرد، به علت ابتلا به کرونا در سن ۶۸ سالگی دار فانی را وداع گفت.

حسین محجوب، محمود پاک‌نیت، لاله اسکندری، نادر فلاح، فرخ نعمتی، سهیلا رضوی، قاسم زارع، داریوش کاردان، میرطاهر مظلومی، رامین ناصرنصیر، مهدی فقیه، کریم اکبری مبارکه، صدرالدین حجازی، بیوک‌ میرزایی، مهران نائل از بازیگران «آتش و باد» هستند.

سریال «آتش و باد» از جمعه ۲۶ اسفندماه ساعت ۲۰:۳۰ به روی آنتن می‌رود‌. با آغاز ماه مبارک رمضان زمان پخش این سریال ۵۸ قسمتی به بعد از افطار تغییر پیدا می‌کند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید