تلویزیون
ادامه تصویربرداری در بیمارستان

انتشار عکس های جدید از سریال «۸۷ متر»

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «87  متر» این روزها در تهران در حال انجام است و هم اکنون تمام بازیگران اصلی مقابل دوربین می روند. گروه در حال حاضر در بازار تهران حوالی چهار راه سیروس و در لوکیشن منزل اجاره ای خانواده پوردَوَرانی هستند و تا سه روز آینده برای ادامه فیلمبرداری به لوکیشن بیمارستان نقل مکان خواهند می کنند.

سریال «87  متر» به تهیه کنندگی و کارگردانی کیانوش عیاری، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما، هم اکنون در حال تولید است.

داستان «۸۷ متر» به اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردورانی بر سر مالکیت منزل، برمی‌گردد. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند اما روز اسباب کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی، سعید پیردوست، سونیا سنجری، سلیمه رنگزن، ملیکا نصیری، رضا مسعودی، غزل شجاعی، الهه خادمی، عرفان آصفی، علی طالب لو، مهدی دانایی مقدم، سلمان خطی، نیما نوری زاده و عادله دائم پناه از بازیگران «۸۷ متر» هستند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید