تلویزیون
جواد رضویان:

امیدوارم رضا عطاران زودتر به تلویزیون برگردد/ سریال‌ها دیگر رنگ و بوی رمضان ندارند

جواد رضویان بازیگر و کارگردان مجموعه‌های طنز گفت: جای خالی رضا عطاران در تلویزیون چند سالی است که در روزهای ماه مبارک رمضان احساس می‌شود. احساس می‌کنم بعد از رفتن عطاران از تلویزیون، سریال‌ها خیلی رنگ و بوی ماه مبارکی ندارد. امیدواریم زودتر به تلویزیون بازگردد. به نظرم یک جای کار می لنگد که هنوز هم سریال های قدیمی مثل «متهم گریخت» که در این ایام بازپخش می‌شود مخاطب دارند و کارهای جدید رنگ و بوی ماه مبارک رمضان را ندارند.

او در ادامه به موقعیت همکاران طنزپردازش مثل مهران غفوریان و رضا شفیعی جم اشاره کرد: نمی دانم چرا مهران غفوریان بعد از لاغری تغییر هویت داد. مهران شرایطی برای زانویش پیش آمد. یک تکه از استخوان لگنش را برداشتند و به خاطر همین مجبور شد وزنش را کم کند. بدون تعارف می گویم رضا شفیعی جم بهترین بازیگر تیپ ایران است. روی دست او بازیگر تیپ ساز نداریم. من خودم غالبا تیپ شخصیت بازی می کنم ولی باید سر کلاس‌های رضا بنشینم. او انگار یک بانک و یک آرشیو درونی عجیب و غریب دارد که سال‌هاست با آنها بزرگ شده است. مگر می شود آدمیزاد جغد شود. او در صحنه ای این را بازی کرد.

رضویان همچنین درباره مجموعه طنزی که قرار است برای شبکه سه سیما بسازد، اینگونه توضیح داد: فعلا اسم سریال «صفر بیست و یک» است. من و سیامک انصاری هستیم. کارگردانی را هم به اتفاق انجام می دهیم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید