تلویزیون
اظهار بی اطلاعی علیرضا خمسه از حذف نقش اش در «پایتخت ۶»

الهام غفوری: عدم حضور بازیگر نقش بابا پنجعلی ربطی به ماجرای استند آپ او در کانادا ندارد

مدت کوتاهی است ماجرای استندآپ کمدی علیرضا خمسه در کانادا، حاشیه ساز شده و برخی احتمال دادند تلویزیون مجوز بازی در «پایتخت6» را به خمسه نداده و همین نکته سبب عدم حضور او در سری جدید این سریال محبوب تلویزیونی شده است.

پس از اعلام الهام غفوری مبنی بر حذف بابا پنجعلی در سری جدید، بازار شایعات و حواشی «پایتخت» باز هم داغ شده و همه دنبال چرایی عدم حضور خمسه در سری جدید این سریال هستند.

 

آیا علیرضا خمسه به خاطر محدودیت های نویسنده در طراحی نقش بابا پنجعلی از «پایتخت» کنار گذاشته شده؟
الهام غفوری در گفتگو با تسنیم ضمن تکذیب حذف خمسه به دلیل اجرا در کانادا، گفته: پنجعلی آلزایمر شدید داشت و دست‌وبال ما را بسته بود، یک سالی به آن فکر می‌کردیم و به این نتیجه رسیدیم در «پایتخت6» نباشد. این اتفاق ربطی به جریانات اخیر استندآپ کانادا و این‌ها ندارد. ما می‌خواستیم به‌هنگام شروع پیش‌تولید در پاییز یک‌سری از اخبار و جزئیات را اعلام کنیم ولی برخی فشارهای رسانه‌ای باعث شد الان خبر از نبود پنجعلی و بازگشت بهبود بدهیم.

اما خمسه در گفتگو با ایسنا اعلام کرده که هنوز از طرف عوامل این سریال به او درباره حذف یا ادامه همکاری‌ با مجموعه «پایتخت»، اطلاعی داده نشده است.

این هنرمند در ادامه می گوید: من منتظر تلفن بچه‌های «پایتخت» هم بودم و هنوز نمی‌دانستم درباره شخصیت «باباپنجعلی» می‌خواهند چه کار کنند. خشایار الوند که زنده بود دلش می‌خواست «باباپنجعلی» فوت کند و روحش بیاید پیش ارسطو یا نقی زیرا در این صورت روح می‌توانست مقاطع مختلف سنی را بازی کند و جوانی‌ها و کشتی گرفتن‌های او را ببینیم اما آقای تنابنده یکی از گزینه‌هایشان این بود که «بابا پنجعلی» فوت شده و اصلاً حضور نداشته باشد.

خمسه خاطرنشان کرد: پیشنهاد خشایار الوند را بسیار دوست داشتم زیرا در این صورت «بابا پنجعلی» می‌توانست جوانی، ازدواج، کُشتی، ورزش و شکل‌های جدیدی را نشان دهد. به این ترتیب کاراکترش هم تکراری نمی‌شد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید