تلویزیون
محسن تنابنده:

مدیران صداوسیما باید تصمیم بگیرند که «پایتخت» ساخته شود یا نه

محسن تنابنده درباره‌ احتمال ساخت فصل جدید «پایتخت» اعلام کرد که این موضوع در اختیار مدیران صداوسیما است که تصمیم بگیرند فصل جدید ساخته شود یا نه!

محسن تنابنده در خصوص ساخت فصل هفتم سریال «پایتخت»، در برنامه کافه آپارات گفت: «پایتخت دست ما نیست و دست آقایان است، اگر آقایان دلشان بخواهد ساخته می‌شود و اگر دلشان نخواهد ساخته نمی‌شود و این وسط چیزی که مهم نیست مردم هستند. من دائم در کامنت‌ها می‌بینم که مردم خیلی خیلی اصرار دارند پایتخت بسازیم. خوب است از همینجا اعلام کنم ما مشکلی برای ساخت پایتخت نداریم؛ آقایان باید تصمیم بگیرند که پایتخت ساخته بشود یا نشود.»

او با انتقاد از برخی واکنش‌ها نسبت به فیلم «قهرمان»، به برخوردهای صداوسیما با برنامه‌ «نود» و سریال «پایتخت» اشاره کرد: «در جامعه‌ ما اینطور شده که هر کس قد بلندی داشته باشد و زیاد دیده شود باید نوکش را چید. کجای دنیا اینطور است؟ دوره‌ آقای سرافراز از طرف تلویزیون گفتند اسم «پایتخت» را عوض کنید و یک اسم دیگری بگذارید، مثلا بگذارید «پایتختی دیگر» شما فکر کنید به این حرف. کدام مملکتی می‌آید این همه سرمایه‌گذاری کند و کاری مثل «نود» تولید شود و قیچی‌اش کند و آن را بیندازد. ده سال سرمایه‌گذاری شود و «پایتخت» تولید شود و بگذاردش کنار!»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید