تئاتر
توضیحات تهیه‌کننده نمایش «چخوف / ساد» درباره تولید این اثر

نازنین کریمی: من در نمایش «چخوف ساد» همراه آقای رحمانیان هستم

نازنین کریمی، تهیه‌کننده نمایش «چخوف‌ساد» به کارگردانی محمد رحمانیان گفته که عنوان تهیه‌کنندگی را دوست ندارد و تمایلش این است که با رحمانیان همراهی کند.

پیش از این نازنین کریمی را به عنوان بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر می‌شناختیم. برای اولین بار است که پا به عرصه دیگری گذاشته‌ و به عنوان تهیه‌کننده در کنار یک گروه تئاتری قرار گرفته‌ است. در این باره می‌گوید: «خیلی خوش اقبالم که توانسته‌ام در کنار این گروه حرفه‌ای قرار بگیرم و بخشی از نمایش «چخوف‌ساد» باشم. از طرف دیگر حس می‌کنم خیلی بداقبالم که این همکاری در چهل سالگی برای اولین بار برایم اتفاق افتاده.»

کریمی درباره تهیه‌کنندگی تئاتر محمد رحمانیان می‌گوید: «راستش معتقدم این عنوان تهیه‌کننده برای من نیست و آن را دوست ندارم. به نظرم آقای رحمانیان به من این فرصت را داده است که همراه این گروه باشم و همین برایم خیلی اهمیت دارد.»

او درباره دغدغه‌هایش از رفتن سراغ تهیه‌کنندگی تئاتر هم توضیح می‌دهد: «این اتفاق از آنجایی شروع شد که خیلی جوان بودم و در تئاتر شهر کارگاه شش ماهه‌ای وجود داشت که به ما نحوه کار با ریتم و بدن را آموزش می‌دادند و همیشه به این فکر می‌کردم که چرا ما را به سالن‌های بزرگ برای اجرا راه نمی‌دهند. علاوه بر این، اجازه کار نمی‌دهند؛ اما زمانی که اجرای بچه‌ها را دیدم، متوجه شدم چقدر صادقانه است. این همان چیزی بود که همیشه دنبال آن بودیم و می‌توانستیم بیان و بدن خود را نشان بدهیم و با آن کار کنیم.»

نمایش «چخوف /ساد» تازه ترین اثر محمد رحمانیان است که در «بوتیک تئاتر ایران» روی صحنه رفته و در آن هنرجویان کارگاه رحمانیان و مهتاب نصیرپور بازی دارند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید