تئاتر
ادامه حاشیه های تئاتر «هفت شهر عشق»

ارشاد توقیف نکرده، اختلافات داخلی است!

در حالی که در روزهای گذشته اخباری مبنی بر توقیف «هفت شهر عشق» از سوی روابط عمومی این نمایش منتشر شد، اداره هنرهای نمایشی ارشاد به تازگی خبر توقیف این تئاتر را تکذیب کرد و یکی از خبرگزاری ها از اختلافات درونی این نمایش پربازیگر صحبت به میان آورده است.

نمایش «هفت شهر عشق» در حالی برای اجرا از سوی اداره کل هنرهای نمایشی مجوز گرفته که سایت بلیت‌فروشی آن بسته شده و وضعیت اجرا مشخص نیست.
اپرا ـ نمایش «هفت شهر عشق» به کارگردانی محمد عبدی‌زاده قرار بود از ششم‌دی‌ماه در تالار وزارت کشور با حضور بازیگرانی همچون مریلا زارعی، محمدرضا فروتن، هانیه توسلی، پانته‌آ بهرام، ابوالفضل پورعرب، اندیشه فولادوند، نسیم ادبی و محمدعلی ساربان روی صحنه رود که روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی درباره خبرهایی که از توقیف این نمایش منتشر شده تاکید کرده است، با نظر شورای ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی اجرای نمایش «هفت شهر عشق» بلامانع است.

در این اطلاعیه آمده است که هیچ گونه لغو مجوز و توقیفی از سوی شواری ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی صورت نگرفته و نمایش «هفت شهر عشق» به کارگردانی «محمد عبدی‌زاده» و تهیه کنندگی «مرضیه مهدی‌زاده» و «علی آقایی» مورد بازبینی قرار گرفته و اجرای این اثر از نظر شواری ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی بلامانع است.

تاکید بر بازبینی بدون مشکل نمایش آن هم در شروع کار رییس جدید شورای نظارت و ارزشیابی که روز گذشته حکم خود را گرفته در حالی رسانه‌ای شده است که صفحه فروش بلیت این اثر بسته شده و امکان خرید بلیت وجود ندارد. همچنین براساس پیگیری‌های ایسنا، از چند روز قبل شنیده می‌شد که به دلیل اختلاف پیش آمده در گروه، یکی از بازیگران اصلی قصد انصراف داشته و این اختلافات در روز بازبینی هم وجود داشته است.

همچنین محمد عبدی‌زاده ـ کارگردان این نمایش ـ در گفت‌وگویی کوتاه با ایسنا بیان کرد: این حاشیه‌ها در گروه صحت ندارد ولی به هر حال با توجه به آنچه منتشر شده تهیه‌کننده اقدام به بستن سایت فروش بلیت کرده و قرار است موضوع را از طریق ایشان پیگیری کنم و بعد از آن می‌توانم به طور دقیق توضیح دهم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید