تلویزیون
نهایت کج سلیقگی در طراحی تیتراژ ویژه برنامه جام‌جهانی شبکه ورزش

گل آفساید ایران به اسپانیا آیا افتخار است / شادی یک گل آفساید در تیتراژ جام 22

شبکه ورزش در اقدامی عجیب شادی گل سعید عزت‌اللهی به اسپانیا در جریان جام جهانی 2018 را در تیتراژ خود به عنوان یکی از صحنه‌های ماندگار حضور تیم ملی در این رویداد مورد استفاده قرار داده، در حالیکه این گل آفساید اعلام شد و ارزشی نداشت.

به گزارش فیلم‌نیوز، شبکه ورزش به مناسبت برگزاری جام جهانی ویژه‌برنامه‌ای با عنوان «جام 22» را مدتی است روانه آنتن کرده است. تیتراژ این برنامه متشکل از منتخب لحظات ماندگار تیم ملی در ادوار جام‌جهانی است. در میان این صحنه‌ها ، شادی گل سعید عزت‌اللهی به اسپانیا هم مورد استفاده قرار گرفته است.

این صحنه در حالی مورد استفاده قرار گرفته که گل عزت‌اللهی در جریان بازی ایران و اسپانیا آفساید اعلام شد و عملا ارزشی نداشت و مشخص نیست دست اندارکاران این برنامه براساس چه منطقی آن را به عنوان صحنه ماندگار انتخاب و مورد استفاده قرار داده‌اند.

در واقع بعد از به ثمر رسیدن این گل و شادی سعید عزت‌اللهی و بازیکنان، این گل مورد بازبینی قرار گرفت و آفساید اعلام شد و این صحنه عملا به یکی از تلخ‌ترین اتفاقات جام جهانی تبدیل شد. حالا این صحنه در تیتراژ برنامه ویژه جام‌جهانی شبکه ورزش مورد استفاده قرار گرفته است.

شبکه ورزش در حالی از این صحنه استفاده کرده، که تیم ملی در ادوار مختلف جام‌جهانی صحنه‌های ماندگار زیادی را خلق کرده که خیلی از آنها مورد استفاده قرار نگرفته است.

برنامه «جام 22» با اجرای رسول مجیدی در ایام جام‌جهانی از شبکه ورزش پخش می‌شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید